New Luxury Flat 2 Bedrooms Office And Parking
Targ Miejski w Kurytybacie znajduje się 4 km od New Luxury Flat 2 Bedrooms Office And Parking Kurytyba, natomiast Paroquia Santa Isabel znajduje się w pobliżu. 2-pokojowy apartament oferuje Wi-Fi oraz prywatny parking.
Goście mogą również odwiedzić Kyocera Arena, 25 min spacerem od apartamentu o powierzchni 92 m². Museu do Holocausto leży w 6 km.
W New Luxury Flat 2 Bedrooms Office And Parking znajduje się łazienka z suszarką do włosów i ręcznikami. Do dyspozycji Gości są także prysznic.
Obiekt jest wyposażony w pełnowymiarową kuchnię dla tych, którzy chcą zadbać o siebie. Do przystanku autobusowego ponto sentido buriti idzie się niedaleko. Ten apartament może pochwalić się patiami.
- Lokalne atrakcje
- Arena da Baixada Stadium2,1 km
- Mueller Mall4,5 km
- Novo Batel Mall2,5 km
- Contemporary Art Museum3,5 km
- Lotniska
- Lotnisko Afonso Pena20 km
Do dyspozycji gości w hotelu
O hotelu
- Całkowity zakaz palenia
- Wi-Fi
- Parking
- Przyjazny zwierzętom
- Winda
Opcje wyżywienia
- Suszarka do naczyń
- Przybory kuchenne
Usługi rekreacyjne
- Sprzęt do barbeque
Do dyspozycji gości w pokoju
- Patio
- Herbata i kawa
- Stół
- Pralka
- Telewizor LCD
Ważna informacja
Często Zadawane Pytania
- ❓
Czy New Luxury Flat 2 Bedrooms Office And Parking obejmuje kuchnię?
Tak, New Luxury Flat 2 Bedrooms Office And Parking wyposażony jest w pełnowymiarową kuchnię i oferuje ekspres do kawy/herbaty, lodówkę i szklane naczynia. - ❓
Ilu gości pomieści New Luxury Flat 2 Bedrooms Office And Parking?
W New Luxury Flat 2 Bedrooms Office And Parking może zostać zakwaterowanych maksymalnie 4 odwiedzających. - ❓
Czy w New Luxury Flat 2 Bedrooms Office And Parking jest pralnia?
New Luxury Flat 2 Bedrooms Office And Parking oferuje pralkę.